Dom

Nadarzyn, mazowieckie

  • 1 387 000 zł
  • 146 m²
  • 9 500 zł/m²

Zdjęcie

Beata Gołębiowsk...

Skontaktuj się

Dom

Nadarzyn, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

1 387 000 zł

146 m²

9 500 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 19 maja 2026

1 387 000 zł 146 m² 9 500 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
270 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
1998

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

270 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

1998

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 387 000 zł (9 500 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 146 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 1998
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: gont
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 270 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: MEGLER NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 85/9507/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Segment środkowy o powierzchni 146m2 zlokalizowany w Nadarzynie.

Budydnek z 1998 roku, zbudowany z cegły, ocieplony, po remoncie,
okna PCV, dach kryty gontem bitumicznym, na podłogach panele -
deska bambusowa oraz terakota, schody dębowe, wszystkie media miejskie.
system alarmowy z powiadomieniem. System oczyszczania wody.
Brak garażu, są dwa miejsca parkingowe na posesji i jedno przed bramą,
podjazd wyłożony kostką. Światłowód. (...)

Agent

Beata Gołębiowska

790 355...

790 355 722

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.