Serce 0 Ulubione

Małe domy Nadarzyn - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

850 000 zł79 m² 10 759,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Na sprzedaż cesja umowy deweloperskiej segment w inwestycji Triton Country, stara Wieś (gm. Nadarzyn) Przedmiotem ogłoszenia jest cesja praw i obowiązków wynikających z zawartej umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 190 000 zł90 m² 13 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Oferta objęta promocją "0% prowizji od Kupującego" - twój partner w nieruchomościach oferuje Państwu - nieruchomość na sprzedaż dom wolnostojący w Nadarzynie - o powierzchni 89,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

538 000 zł79 m² 6 810,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:268 m²

Na sprzedaż cesja umowy deweloperskiej segment w inwestycji Triton Country, stara Wieś (gm. Nadarzyn) Na dzień zakupu wymagana kwota to 537 272,75 II rata do 31.08.2025 w kwocie 138 484.84 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dom w 3 miesiące Solidny, całoroczny, bardzo ciepły dom w technologii modułowej. Powierzchnia zabudowy 35m2. Jest możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń z klientem w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

169 000 zł70 m² 2 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w 3 miesiące Solidny, całoroczny, bardzo ciepły dom w technologii modułowej. Powierzchnia zabudowy do 70m2. Jest możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń z klientem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morelowa

Nadarzyn,mazowieckie

475 000 zł80 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na działce 700 mkw w Nadarzynie. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach. 200 metrów od wyjścia z budynku znajduje się autobus (733,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morelowa

Nadarzyn,mazowieckie

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

695 000 zł80 m² 8 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na działce 700 mkw w Nadarzynie. 1 km od stacji trasy do Warszawy. 200 metrów od wyjścia z budynku znajduje się autobus (733, 711) kursujący na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

825 000 zł86 m² 9 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Nadarzyn. Dom z lat 70-tych o powierzchni 86 m2 zlokalizowana na działce 1470 m2. Wysokość pomieszczeń 275 cm. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 000 000 zł10 m² 100 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

dom w Nadarzynie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom w Starej Wsi k. Nadarzyna, na dużej działce 2500 m2. Działka wąska, o szerokości 18 m, w kształcie prostokąta. Media wszystkie miejskie (gaz, prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 750 zł90 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do wynajęcia segment o powierzchni 90 m usytuowany na działce o powierzchni 150 m . Osiedle nsm w Nadarzynie na którym znajduje się nieruchomość położone jest w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

595 000 zł96 m² 6 230,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie z niezależnym wejściem /segment/, o powierzchni 95,5 m2, z pięknie zagospodarowanym ogródkiem o pow. ok. 180 m2. Osiedle ogrodzone, monitorowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

300 000 zł42 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 42m/kw usytuowany na działce o powierzchni 1200m/kw w Nadarzynie. Działka zbudowana małym drewnianym domkiem składającym się z garażu, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

599 000 zł95 m² 6 305,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mieszkanie-segment w Nadarzynie. Mieszkanie ma formę niezależnego segmentu z odrębnym wejściem z ulicy. Na poziomie parteru jest wiatrołap ( 3 m2 ) z terakotą, dalej hall ( 7,5 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania 80 metrowy dom w centrum Nadarzyna zbudowany na trochę nietypowej działce o powierzchni 1500 m2 w pobliżu Trasy Katowickiej. Budynek wybudowany w II połowie lat 50-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

453 000 zł93 m² 5 075,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| 79a26979 - nr oferty, która zawiera wartość działki + budowa domu według projektu " Mietek asp190 " do stanu deweloperskiego mini. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny, załatwienie kredytu.