Działka, ul. Babiego Lata

Babiego Lata, Nadarzyn, mazowieckie

  • 1 150 000 zł
  • 2 396 m²
  • 479,97 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Naskręt

Skontaktuj się

Działka, ul. Babiego Lata

Babiego Lata, Nadarzyn, mazowieckie

zaktualizowane:
21 maja 2026

1 150 000 zł

2 396 m²

479,97 zł/m²

Działka, ul. Babiego Lata

Zaktualizowane: 21 maja 2026

1 150 000 zł 2 396 m² 479,97 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (479,97 zł/m²)
  • Działka: 2 396 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI NADARZYN, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2567/1807/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy do zaoferowania pięknie położoną przy lesie działkę o pow. 2396 m2 w Nadarzynie przy ul. Babiego Lata - dz. nr 84/2 i 84/1.
Nieruchomość dochodzi do rowu Mrówka który jest granicą lasu.
Wymiary działki to 75m x 35m, wjazd od zachodu.
Droga dojazdowa gminna asfaltowa z latarniami.
Działka wyposażona we wszystkie dostępne media: gaz na działce, prąd, wodociąg i kanalizację.
Otoczenie nowych domów, miłe sąsiedztwo. (...)

Agent

Tomasz Naskręt

885 585...

885 585 007

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

885 585...

885 585 007

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości