dowolna

Nieruchomości Nadarzyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 149 900 zł209 m² 5 502 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy, przestronny Bliźniak Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 209 m2, posadowiony na dużej działce ok. 1000m2, w pięknym rejonie. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 000 zł288 m² 6 073,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:908 m²

Kupujacy nie płaci prowizji Na sprzedaż: wolnostojący dom z poddaszem użytkowym w bardzo dobrym stanie, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 639 900 zł169 m² 9 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedsprzedaż Bardzo Ładny Przestronny Dom 169m2 w pięknym rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni 168,51 m2, usytuowany w bliskiej okolicy Nadarzyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

650 000 zł1 500 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o pow. 1500m2 położona w Nadarzynie na terenie zamkniętym w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. Działka jest porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bociania

Nadarzyn,mazowieckie

1 119 000 zł250 m² 4 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Położenie Dom zlokalizowany jest przy spokojnej bocznej ulicy, w samym centrum Nadarzyna przy ul. Bocianiej 25. Opis budynku Budynek posiada dwie kondygnacje: parter o powierzchni 89 m2, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 219 000 zł210 m² 5 804,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy: wolnostojący, murowany, ogrzewany. Budynek wybudowany w 2019 r., z pozwoleniem na użytkowanie. Powierzchnia działki 1100 m2. Powierzchnia budynku to to 210.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 300 000 zł210 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Komorowska

Nadarzyn,mazowieckie

975 000 zł13 100 m² 74,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wyjątkową działkę z prywatnym lasem, świeżo po uprzątnięciu i wycince drzew, gotową do zabudowy i rekreacji. Ta zjawiskowa nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bociania

Nadarzyn,mazowieckie

1 239 000 zł210 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:618 m²

Nadarzyn - to jedna z lepiej skomunikowanych miejscowości podwarszawskich, dojazd do Pałacu Kultury zabiera jedynie 30 minut. Dom zlokalizowany jest przy ul.Bocianiej, jest to spokojna boczna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Nadarzyn,mazowieckie

1 198 000 zł200 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Mamy do zaoferowania segment na zorganizowanym zamkniętym osiedlu nsm w Nadarzynie ul. Leszczynowa 17 Dom położony przy spokojnej ślepej ulicy. Działka o powierzchni 470 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mszczonowska

Nadarzyn,mazowieckie

398 000 zł1 000 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania 1000 m2 działkę budowlaną w Nadarzynie przy ul. Mszczonowskiej. Wymiary działki to 47m x 19m. Media: gaz na działce, prąd na działce, woda w ulicy przy wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

710 000 zł1 062 m² 668,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka w luksusowej części Nadarzyna o powierzchni 1062 m , otoczona zielenią i przyjaznymi sąsiadami. Na działce znajdują się wszystkie media: gaz, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lipowa

Nadarzyn,mazowieckie

1 049 682 zł178 m² 5 897,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szyszkowa

Nadarzyn,mazowieckie

1 850 000 zł105 m² 17 619,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 325 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio dom z garażem w Nadarzynie w otulinie lasu Młochowskiego. Powierzchnia domu 125 m2, pow. działki 2325 m2. Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mszczonowska

Nadarzyn,mazowieckie

2 100 000 zł296 m² 7 094,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:796 m²

Działka 796 m2 | Dwa Domy 200 m2 (7 Pokoi) i 96 m2 (3 pokoje) | Garaże na 2 Samochody | Można Parkować na Posesji | Ogród | Oczko Wodne | Woda | Prąd | Gaz | Kanalizacja | Centrum Nadarzyna |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Nadarzyn,mazowieckie

552 436 zł131 m² 4 217,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:392 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 639 900 zł169 m² 9 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie kształtna działka 1000m2 pośród nowej zabudowy w Nadarzynie. Ładny kształt i wymiary 30x33m, w drodze woda, gaz, prąd ( złożony wniosek o przyłączenie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

570 000 zł1 514 m² 376,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka 1514 m2 pośród nowej zabudowy w Nadarzynie. Wymiary 25 x 60 m, w drodze przy działce woda, prąd, zaprojektowany gaz. Częściowo ogrodzona, spokojne miejsce na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

520 000 zł1 230 m² 422,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie kształtna działka 1230 m2 w ślepej uliczce w Nadarzynie bardzo blisko centrum. Wymiary 42x30m, w drodze obok działki gaz, kanalizacja i telekomunikacja oraz prąd ( złożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 290 000 zł328 m² 6 983,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz pięknej willi pod Warszawą? Zależy Ci na zielonej okolicy i ciszy? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Rozalin, 8km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

293 000 zł1 000 m² 293 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana gm nadarzyn w o powierzchni 1000 m2. Wymiary 23mx42m. Działka ładna, sucha. 50 m do asfaltu mpzp 50 % biologicznie czynnej. Przeznaczenie terenu: a) podstawowe: funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 549 900 zł286 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2. Dom sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł312 m² 5 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 499 900 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 200m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 639 900 zł169 m² 9 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 000 000 zł319 m² 6 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 319 m2 usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 2000 m2 Dom wykończony z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 565 000 zł5 700 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Bazę Transportową lub Halę Magazynową gm nadarzyn o powierzchni 5700m2. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Dostępne Media: prąd, woda, gaz. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nadarzyn,mazowieckie

859 000 zł216 m² 3 976,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:945 m²

Komfortowa willa w stanie deweloperskim położona w cichej i zielonej części Gm Nadarzyn pod Warszawą 20 km od centrum Warszawy super wjazd na obwodnicę salomea wolica. 7 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 499 900 zł205 m² 7 317 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 499 900 zł205 m² 7 317 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 549 900 zł286 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Księżycowa

Nadarzyn,mazowieckie

335 000 zł1 000 m² 358 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu niezwykłą ofertę działki budowlanej. Działka położona jest w miejscowości Nadarzyn. Działka kusi swoim ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 549 900 zł286 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2. Willa w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 499 900 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł312 m² 5 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 549 900 zł286 m² 5 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 639 900 zł169 m² 9 704 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 499 900 zł205 m² 7 317 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

 

 

Nadarzyn,mazowieckie

1 400 000 zł186 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom ư miejscowości Rusiec k. Nadarzyna. Dom wolnostojący, o konstrukcji szkieletowej (na bazie drewna). Dom parterowy, o następującym rozkładzie: 4 pokoje , salon, 2 łazienki,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij