dowolna

Nieruchomości Nadarzyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Nadarzyn,mazowieckie

285 000 zł1 000 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana gm nadarzyn w o powierzchni 1000 m2 mpzp 50 % biologicznie czynnej. Wymiary 23mx43m. Działka ładna, sucha. 50 m do asfaltu. Działka znajduje się w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zarzewie

Nadarzyn,mazowieckie

664 000 zł175 m² 3 794,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Dom przy ulicy Zarzewie 4 - Nadarzyn (~11km od Warszawy) Możliwe przeznaczenie: - dla rodzony - dla firmy (pozwala na to Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego) - inwestycyjnie (na wynajem) dom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

899 900 zł176 m² 5 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Piękna Willa podmiejska. Świetna lokalizacja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy trasą S8. Bardzo Ładna, ogrodzona działka. Część zdjęć przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Nadarzyn,mazowieckie

1 250 000 zł200 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dobrze utrzymany dom szeregowy na osiedlu w Nadarzynie. Spokojna uliczka z miłymi sąsiadami. Dojazd drogą osiedlową. Podjazd wyłożony kostką betonową. Dom po gruntownym remoncie. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

839 900 zł142 m² 5 894 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 142,50m, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 200 000 zł172 m² 6 964,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Jako, że jest to nasza inwestycja Kupujący jest zwolniony z prowizji dla biura. Jest to ostatni dom w tej lokalizacji, a zarazem pierwszy zaprojektowany w nowej bryle. Termin realizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

840 000 zł106 m² 7 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Dom Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Nadarzyn,mazowieckie

2 565 000 zł5 700 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Halę gm nadarzyn o powierzchni 5700m2. Mpzp. Dost5ępne Media: prąd, woda, gaz. Działka położona jest w pobliżu dużych Firm Międzynarodowych. Pod Halę lub bazę transportową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Błońska

Nadarzyn,mazowieckie

4 200 000 zł18 159 m² 231,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker piękna działka 18159 m2 W nadarzynie W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

760 000 zł142 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 470 000 zł152 m² 9 646 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom wolnostojący, oddawany w stanie deweloperskim- niepełnym, o powierzchni ok. 152 m2, usytuowany na dużej, przestronej działce, w pięknym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

760 000 zł142 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

285 000 zł1 000 m² 285 zł/m²

 

 

 

Nadarzyn,mazowieckie

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na działce 700 mkw w Nadarzynie. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach. 200 metrów od wyjścia z budynku znajduje się autobus (733,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Nadarzyn,mazowieckie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży piękne słoneczne mieszkanie 46,25 mkw - 2 pokoje na pierwszym piętrze. Mieszkanie ma dużo okien i duży balkon z pięknym widokiem na ogródki. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 390 000 zł286 m² 8 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni 1100 m2. Dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 548 000 zł310 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2 ,usytuowany na ładnej działce o powierzchni 1000 m2. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 370 000 zł161 m² 8 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy Dom w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący w stylistyce dworkowej o powierzchni ok.162 m2, usytuowany na Przestronnej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nadarzyn,mazowieckie

519 000 zł53 m² 9 755,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży piękne słoneczne mieszkanie 53,20 mkw - 2 pokoje na pierwszym piętrze. Mieszkanie ma dużo okien i ma ogromny taras 87 mkw. do mieszkania przynależy ogród oraz miejsce postojowe. wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

285 000 zł1 000 m² 285 zł/m²

 

 

 

Nadarzyn,mazowieckie

899 900 zł176 m² 5 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Piękna Willa podmiejska. Świetna lokalizacja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrym dojazdem do Warszawy trasą S8. Bardzo Ładna, ogrodzona działka. Bardzo ciekawy i Logiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 348 800 zł215 m² 6 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Piękna Zielona Okolica. Bardzo Ładny Przestronny dom ok.200m2. Przedstawiam do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 210m2, posadowiony na przestronnej działce, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, Aleja Katowicka

Nadarzyn,mazowieckie

15 420 000 zł51 400 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka us ugowo-produkcyjna, na praktycznie każdą działalność (włącznie ze stacjami paliw). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 379 500 zł205 m² 6 729 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 200 m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 200 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 050 000 zł161 m² 6 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży Nowy Piękny Dom o powierzchni ok. 161 m2, usytuowany w cichej i spokojnej okolicy Żabiej Woli, na zadbanej działce o powierzchni ok. 1003m2. Dom nr.3 Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 200 000 zł3 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pozwoleniem na budowę budynku biurowego Z zapleczem magazynowym lokalizacja: kajetany gm. Nadarzyn, pow. pruszkowski. Tylko 1,3 km od zjazdu z trasy ekspresowej S8. Dojazd gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

760 000 zł142 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Aleja Katowicka

Nadarzyn,mazowieckie

900 000 zł2 438 m² 369,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji! Działka położona bezpośrednio przy Al. Katowickiej, obok kompleksów handlowo-magazynowych. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod cele usługowo-produkcyjne. Maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

684 800 zł111 m² 6 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment w Pięknej Zielonej Okolicy. Stan developerski Prezentuję do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - Segment Skrajny o powierzchni ok. 111m2, usytuowany na ładnej, dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 470 000 zł152 m² 9 646 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

760 000 zł142 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

760 000 zł142 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

299 000 €210 m² 1 423,81 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy: wolnostojący, murowany, ogrzewany. Budynek wybudowany w 2019 r., z pozwoleniem na użytkowanie. Powierzchnia działki 1100 m2. Powierzchnia budynku to to 210.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 470 000 zł152 m² 9 671 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

829 800 zł106 m² 7 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:954 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

760 000 zł142 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

550 000 zł1 600 m² 343,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana gm nadarzyn w o powierzchni 1600 m2 mpzp. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod bliźniak lub 4 lokale. Wymiary 57m x 27m. Działka ładna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

245 000 zł1 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana gm nadarzyn w o powierzchni 1000 m2 mpzp 50 %. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod bliźniak lub dom jednorodzinny. Wymiary 23mx42m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Nadarzyn,mazowieckie

1 282 500 zł2 850 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Halę gm nadarzyn o powierzchni 2850m2 o wymiarach 42m x 66m. Mpzp. Dostępne Media: prąd, woda, gaz. Działka położona jest w pobliżu dużych Firm Międzynarodowych. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

2 250 000 zł9 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa gm nadarzyn o powierzchni 9000m2. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Działka położona jest w pobliżu dużych Firm Międzynarodowych. Możliwość kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: działka Przemysłowo Usługowa gm nadarzyn o powierzchni 3000m2. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Działka położona jest w pobliżu dużych Firm Międzynarodowych.