dowolna

Nieruchomości Nadarzyn - Oferty sprzedaży nieruchomości

117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

117 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 387 000 zł146 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Segment środkowy o powierzchni 146m2 zlokalizowany w Nadarzynie. Budydnek z 1998 roku, zbudowany z cegły, ocieplony, po remoncie, okna pcv, dach kryty gontem bitumicznym, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 396 m² 479,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania pięknie położoną przy lesie działkę o pow. 2396 m2 w Nadarzynie przy ul. Babiego Lata - dz. nr 84/2 i 84/1. Nieruchomość dochodzi do rowu Mrówka który jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 841,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:756 m²

Mamy do zaoferowania atrakcyjnie położony dom wolnostojący w Nadarzynie ul. Wiśniowa 3. Dojazd drogą asfaltową o małym natężeniu ruchu. Działka o powierzchni 756 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 105 m² 398,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy do zaoferowania ciekawą, narożną działkę o pow. 1105m2 w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej - dz. nr 725/20. Wymiary działki to 38m x 34m x 27m, wjazd od południa lub zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 249 000 zł190 m² 6 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Atutem tej nieruchomości jest lokalizacja oraz duża działka pond 1250m2. Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie poranek pachnie lasem, a cisza naprawdę oznacza ciszę. Taki.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł185,48 m² 8 620,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:802 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej i spokojnej części Nadarzyna, bezpośrednio przy lesie. Nieruchomość została oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł240 m² 10 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nadarzyn. Klasyczna architektura z nowoczesnym akcentem dom wolnostojący z 6-cioma pokojami, wykończony z wysokiej jakości materiałów i gotowy do zamieszkania. Fotowoltaika,.

Szczegóły ogłoszenia

583 770 zł1 769 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dwie działki budowlane o pow. 1769 m2 i 1682 m2 położone w Nadarzynie przy ul. Turystycznej. Nieruchomość położona jest w pobliżu Centrum Nadarzyna. Wymiary to.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 133 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł292,60 m² 7 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 300 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł10 395 m² 211,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 10 395m2 zlokalizowana jest w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej. Przybliżone wymiary: 88x 108 metrów. Media: w ulicy Komorowskiej dostępne są wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł6 069 m² 271,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni około 6 069 m2, położoną w strategicznym punkcie Nadarzyna przy ul. Mszczonowskiej (działka nr 889/2). To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł283 m² 5 618,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Przedstawiam, atrakcyjną ofertę budynku biurowo-usługowo-produkcyjnego, który może być przeznaczony pod różne rodzaje działalności gospodarczej o łącznej powierzchni użytkowej 283 m2.

Szczegóły ogłoszenia

780 500 zł2 230 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Super lokalizacja! Z Domu dojedziesz w 20 min do Centrum Warszawy oraz w 25 min do Parku Wodnego santago. Mieszkaj komfortowo w ciszy i spokoju i miej atrakcje w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

5 907 600 zł13 128 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dużą działkę z siedliskiem - pow. ok. 3500 m2 na której znajduje się dom jednorodzinny o pow. całkowitej 275 m2. pozostałe 9600 m2 to las. Wymiary działki to 64m.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 514 m² 376,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8. Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność. Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł171,60 m² 6 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 171 m2 położony na przestronnej działce o powierzchni 610 m2 w miejscowości Rusiec.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł900 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym. Dla kogo nieruchomość? Dla osób, które szukają miejsca pod własny dom jednorodzinny przy którym będą prowadzić własną.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł275,40 m² 8 714,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 390 m²

DO sprzedania : bardzo ładny,zadbany dom parterowy W użytkowym poddaszem O powierzchni całkowitej 275,4 M 2 ; posadowiony na działce O powierzchni 4390 M 2. W M. Nadarzyn. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 000 zł5 700 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Bazę Transportową lub Halę Magazynową gm nadarzyn o powierzchni 5700m2. Działka położona jest przy drodze powiatowej bez ograniczenia tonażu. Super wjazd na S8 Wjazd z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 299 000 zł200 m² 11 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość duża działka z domem, biurem i halą w Nadarzynie! Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości o ogromnym potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł314 m² 6 337,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł210 m² 7 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce. Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł132,80 m² 7 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł3 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu usługowym. Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod lokale usługowo-handlowe w dobrej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 000 m² 749 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Nadarzynie Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 Objęta mpzp o przeznaczeniu M - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Media: skrzynka z prądem, woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł312 m² 6 378,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł171,60 m² 6 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł206,30 m² 8 482 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł320 m² 6 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny dom z widokiem na ogród, rozległe tereny zielone i las. Nieruchomość gotowa do zamieszkania! Nie wymagająca dodatkowych nakładów! Niby bliźniak ale bez sąsiadów za ścianą -.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł3 834 m² 230,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Nadarzynie, w okolicy ul. Komorowskiej. Działka w odległości ok. 300 m od drogi asfaltowej, dojazd drogą prywatną (współudział w drodze drogowej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł292,60 m² 7 861 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł250 m² 7 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Sprzedaż bądź zamiana na mieszkania. Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni ponad 300 m2, posadowiony na działce 2191 m2. Rok budowy 2006.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł550 m² 4 180 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z domem, biurem i halą w Nadarzynie! Prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości o ogromnym potencjale inwestycyjnym i użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł1 800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Nadarzynie w pięknej okolicy, sąsiedztwo nowe domki jednorodzinne. Blisko centrum. Okolica cicha, spokojna w pobliżu rzeki. Media w ulicy. Zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 900 zł143,80 m² 8 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - Segment w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 144 m2, usytuowany w bardzo ładnym rejonie, w cichej okolicy Nadarzyna. Rozkład pomieszczeń : Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 900 zł287,60 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Przedstawiam do sprzedaży Piękną Nowoczesną Wille o powierzchni ok. 280 m2 posadowioną na działce w otulinie Lasu Młochowskiego o powierzchni ok. 1100 m2 pod Nadarzynem. Willa.